Go

Specjalista ds. zatwierdzeń i certyfikacji

Business Unit Carrier Job ID 30073010 City Ropczyce State Subcarpathian Country Poland

Country:

Poland

Location:

Kolejowa 24, Ropczyce 39-100, Poland

Carrier Manufacturing Poland jest światowym liderem w  zakresie dostaw  produktów i usług systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma Carrier Manufacturing Poland opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. Carrier Manufacturing Poland jest częścią międzynarodowego koncernu CARRIER. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ropczyce, Dział R&D Wydziału Gaśnic

Zakres obowiązków:

  • wspólne lub samodzielne przeprowadzanie procesu certyfikacji i zatwierdzeń w nowych i istniejących produktach
  • wyszukiwanie niezbędnych informacji w systemie ERP
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i certyfikacyjną produktu w systemie ERP oraz bazach danych
  • wprowadzanie lub uczestniczenie w procesie zmian technicznych w wyrobach
  • wspieranie działu produkcyjnego, jakości, zakupów, sprzedaży poprzez dostarczenie wiedzy inżynieryjnej, dokumentacji technicznej i certyfikatów – instrukcji i powiązaną pracę standaryzowaną
  • pomoc przy wprowadzaniu, aktualizacji i doskonaleniu systemu zarządzania, jakością i rozwoju produktu
  • wspólne lub samodzielne prowadzenie projektów związanych z certyfikacją produktów przez niezależne jednostki tj. laboratoria testujące oraz agencje zatwierdzające w krajach EU
  • monitorowanie zmian w standardach i dyrektywach dotyczących gaśnic w celu zapewnienia wprowadzania wymaganych zmian w Firmie

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego min. B1
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacja techniczną i produktową
  • samoorganizacja czasu pracy uwarunkowana zdobytym doświadczeniem w innych procesach certyfikacji i nabytymi umiejętnościami
  • zdolności analityczne
  • dobra komunikacja werbalna, zdolności do przekazywania informacji w formie pisemnej i prezentacji
  • gotowość wyjazdów krajowych i zagranicznych związanych z procesem certyfikacji
  • znajomość norm i dyrektyw IATF 16949, ISO9001, PED, MED, EN3- 7, 8, 9, 10 jako dodatkowy atut

Oferujemy:

  • pracę w dobrej atmosferze w firmie będącej częścią koncernu międzynarodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • pakiet socjalny

Build a Career with Confidence

At Carrier, you’re joining the world leader in healthy, safe, sustainable and intelligent building and cold chain solutions. We create solutions that matter for people and our planet – and our employees are the heart of it all. We are a company of innovators and problem-solvers who are united by The Carrier Way – our vision, values and culture. As an employer of choice, we strive to provide a great place to work that attracts, develops and retains the best talent, promotes employee engagement, fosters teamwork and ultimately drives innovation for the benefit of our customers. We strive to create an environment where all feel that they _belong, with diversity and inclusion as the engine to growth and innovation. We develop and deploy best-in-class programs and practices, providing enriching career opportunities, listening to employee feedback and always challenging ourselves to do better. In short, Carrier’s greatest assets are the expertise, creativity and passion of our employees – and we’re excited for you to join the team.

Carrier is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Job Applicant's Privacy Notice:

Click on this link to read the Job Applicant's Privacy Notice

Your Saved Jobs

You have not saved any jobs.