Go

Młodszy Inżynier R&D / Młodszy specjalista ds. certyfikacji

Business Unit Carrier Job ID 30069771 City Ropczyce State Subcarpathian Country Poland

Country:

Poland

Location:

Kolejowa 24, Ropczyce 39-100, Poland

Carrier Manufacturing Poland jest światowym liderem w zakresie dostaw produktów i usług systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma Carrier Manufacturing Poland opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. Carrier Manufacturing Poland jest częścią międzynarodowego koncernu CARRIER. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ropczyce, Dział R&D Wydziału Gaśnic

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i modyfikacja dokumentacji technicznej tj. rysunki techniczne, specyfikacje, instrukcje serwisowe, karty produktowe itp.,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną produktu w systemie IFS, D3, dyski sieciowe,
  • wprowadzanie lub uczestniczenie w zmianach technicznych poprzez proces PCR (zmiany techniczne) i CL (tworzenie nowych wyrobów),
  • wspieranie działań zespołu Inżynierii Produktu i Certyfikacji,
  • wspieranie działań NPD oraz Product Management,
  • wspieranie działu produkcyjnego, jakości, zakupów, sprzedaży poprzez dostarczenie wyposażenia, wiedzy inżynieryjnej, dokumentacji technicznej, instrukcji i powiązaną pracę standaryzowaną,
  • pomoc w gromadzeniu dokumentacji aplikacyjnej w procesach certyfikacji i zatwierdzeń wyrobów,
  • pomoc przy wprowadzaniu, aktualizacji i doskonaleniu systemu zarządzania jakością i rozwoju produktu,
  • zaangażowanie w certyfikację produktów przez niezależne jednostki w celu zapewnienia, iż Firma spełnia ustawowe regulacje, specyfikacje i powiązane dyrektywy

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane),
  • znajomość tworzenia dokumentacji technicznej tj. rysunki techniczne, specyfikacje, karty produktowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość j. angielskiego (w piśmie i mowie) – słownictwo techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • znajomość programów typu CAD oraz doświadczenie w zarządzaniu danymi produktu i dokumentacją techniczną,
  • dobra samoorganizacja czasu pracy,
  • zdolności analityczne,
  • dobra komunikacja werbalna oraz zdolności do przekazywania informacji w formie pisemnej i prezentacji,
  • doświadczenie w znajomości dyrektyw i norm europejskich (szczególnie PED oraz EN3) będzie atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie będącej częścią koncernu międzynarodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Pakiet socjalny

Carrier is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Job Applicant's Privacy Notice:

Click on this link to read the Job Applicant's Privacy Notice

Your Saved Jobs

You have not saved any jobs.